YENİ YÜZÜYLE “SANAT SOKAĞI” HİZMETE AÇILDI

Belediye Başkanlığımızca yeniden düzenlenerek restore edilen, “SANAT SOKAĞI”, tamamlanan çalışmaların ardından vatandaşlarımızın hizmetine açıldı.

Kentin merkezi noktalarından biri olan ve daha önce amacı dışında kullanılan “SANAT SOKAĞI” Belediye Başkanlığımız tarafından yeniden projelendirilerek restorasyona alındı. Alt yapıdan üst yapısına kadar tamamıyla yeniden iyileştirilen, “SANAT SOKAĞI”, modern peyzaj çalışmaları ve sokağın adına yakışır yeni aydınlatma projesiyle yepyeni bir görüntüye kavuşturuldu. Yeni görüntüsüyle çok amaçlı kullanıma müsait hale getirilen sokak, vatandaşların dinlenmek ve hoş vakit geçirmek için uğrak merkezi oldu.

Daha önce araç geçişine açık olması ve oturma alanların olmayışından kaynaklı, trafiğe açık bir caddeyi andıran sokak, yeni projeyle birlikte araç trafiğine kapatılıp, düzenli bir şekilde kurulan oturma gruplarıyla her yaştan vatandaşın oturup, hoş vakit geçirmesini sağlayacak yeni bir konsepte kavuşturuldu.

Tamamlanan çalışmaların ardından yepyeni bir görüntüye kavuşan “SANAT SOKAĞI” yeni yüzüyle vatandaşlarımızın hizmetine açıldı.

 

asas