Uludere-Cizre Caddesi Sağlıklaştırma Projesinin Startı Verildi

Uludere-Cizre Caddesi Asfaltlama Projesinin Startı Verildi

Şırnak Merkez, Uludere-Cizre Caddesinde yol yapım çalışmalarına başlandı. Kent merkezi açısından hayati önem arz eden Uludere-Cizre Caddesinde, yol genişletme ve asfaltlama çalışmaları öncesinde eskimiş, sürücülere zor anlar yaşatan ve kullanım ömrünü tamamlayan kilitli parke taşlarının sökümüne başlandı.

Belediye Başkanımız Sayın Turan BEDİRHANOĞLU’nun göreve başlamasıyla, kentin tüm cadde ve sokaklarında başlatılan hummalı çalışmalar sonucunda şehrin görüntüsü değişerek, modern görünüme kavuşuyor. Başkan BEDİRHANOĞLU’nun talimatlarıyla, projesi gerçekleştirilerek ihalesi tamamlanan Uludere-Cizre Caddesinde, asfaltlama uygulaması öncesinde su ve kanalizasyon boru hatları yenilenerek, yol genişletme ve zemin iyileştirme çalışmalarına başlandı.

Kısa sürede tamamlanarak hizmete açılması düşünülen Uludere-Cizre Caddesi asfaltlama projesi, Karayolları Kavşağıyla birleştirilerek tamamlanmış olacak.  Çift yönlü hizmet verecek olan Uludere-Cizre Caddesinde; Peyzaj çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte yeni şehir aydınlatmaları takılarak vatandaşlarımızın hizmetine açılacak. Projenin yakın zamanda bitirilerek hayata geçirilmesi için çalışmalara son hızla devam ediliyor.

 

asas