Şırnak-Uludere Bağlantı Noktasında Asfaltlama Çalışması Başladı

Şırnak-Uludere Bağlantı noktası ilk kez sıcak asfaltla buluştu.

Şırnak’ta başlatılan değişim dönüşüm tüm hızıyla sürerken, Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu’nun talimatlarıyla kent merkezinde sokak ve caddeler tarihinde ilk defa sıcak asfaltla buluşuyor. Daha önce şehir merkezi ve ana arterlerde başlatılan yol yapım çalışmaları ve sıcak asfalt serimine,  şehir merkezi açısından son derece önem arz eden Şırnak-Uludere Bağlantı Noktası, Gündoğdu Mahallesinde bulunan Şehir Stadyumu ve Olimpik Havuz civarında devam ediliyor.  Daha önce toprak olan ve yıllarca vatandaşlar için çileye dönüşen güzergahta; Alt yapı, genişletme ve dolgu işlemlerinin ardından sıcak asfalt çalışması başlatıldı.

Asfalt seriminin devam ettiği Şırnak-Uludere Bağlantı Noktasına gelerek çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Bedirhanoğlu, yetkililerden bilgi alarak, asfalt seriminin tamamlandığı noktaları denetledi.  Denetimler sırasında vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Bedirhanoğlu, çalışmalara ilişkin mahalle sakinlerinin görüş ve önerilerini aldı.

Son dönemde yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini ifade eden mahalle sakinleri, daha önce toprak olan ve bu iki yılda Şırnak Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında yolların tarihinde ilk defa sıcak asfaltla buluşturarak, toz ve çukurdan kurtuldukları için Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu’na teşekkür etti.

Şırnak-Uludere Bağlantı Noktasında başlatılan asfalt çalışması yakın zamanda tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuş olacak.

asas