Projeler Tamamlanıyor, Şırnak Güzelleşiyor

Projeler Tamamlanıyor, Şırnak Güzelleşiyor…

Tarihinin en büyük yatırımlarının hayata geçirildiği Şırnak, projelerin tamamlanmasıyla birlikte yeni görünümüyle bölgenin çekim merkezi olmaya aday bir şehir haline dönüşüyor. Alt ve Üst yapı, Kültür ve Sosyal, Park Projeleri ve binlerce konutun yapımıyla her alanda adeta yeniden kurulan Şırnak, tamamlanan projelerle birlikte değişerek, daha modern bir görünüme kavuşuyor.

Bu kapsamda daha önce alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanan A. Gaffar Okan Caddesinde son olarak sıcak asfalt uygulaması yapılarak, caddenin yol yapım işi tamamlandı. Yol yapım işinin bitmesiyle birlikte zaman kaybedilmeden, çift yönlü hizmet verecek olan caddenin orta refüjleri ve yayalar için kaldırım çalışmalarına başlandı. Tatil günlerinde dahi çalışmalarına ara vermeden hizmet üreten belediyemiz, kaldırım ve orta refüjlerin bitmesiyle birlikte, aydınlatma kapasiteleri son derece yüksek, estetik açıdan göze hoş gelen şehir aydınlatma direklerini monte etmeye başladı.

Kent merkezinin tamamına yerleştirilecek olan yeni aydınlatma direkleri ile birlikte, şehrin çehresi değişecek ve daha aydın akşamlar yaşayacak.

 

asas