Maç Sonucu: Şırnak Belediye Spor 2-0 Cizre Botan Spor

Amatör Ligde mücadele veren Şırnak Belediye Spor, ligin ilk haftasında Cizre temsilcisi Cizre Botan Spor’u 2-0 yenerek lige galibiyetle başladı.

Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu’nun talimatlarıyla kurulan ve hızlı bir şekilde yapılanmaya giderek çok sayıda profesyonel futbolcuyu kadrosuna katan Şırnak Belediye Spor, ligin ilk haftasına galibiyetle başlayarak rakiplerine göz dağı verip, ligde ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.

Şırnak Spor Şehir Stadyumunda, Amatör Lig ilk maçına seyircisi önünde çıkan Şırnak Belediye Spor, Cizre temsilcisi Cizre Botan Spor’u attığı 2 golle yenerek dikkatleri üzerine çekti. Maçın başından sonuna kadar oynadığı güzel oyunla üstünlüğü elinde tutan temsilcimiz, seyircisinin de desteğiyle rakip takımı yarı sahasına hapsederek adete tek kale maç oynadı. Oynadığı güzel oyun ve yoğun seyirci desteğiyle beraber, temsilcimiz Amatör Lig ilk maçını Cizre Botan Spor önünde 2-0 gibi net bir skorla kazanarak lige galibiyetle başladı.

Şırnak Belediye Spor’un kuruluşundan, yapılanmasına kadar her türlü desteği vererek kulübün yanında olan Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu, takımını yalnız bırakmayarak; Şırnak Belediye Spor’un ilk lig maçını tribünlerden takip etti. Maç boyunca taraftarlar Başkan Bedirhanoğlu lehine slogan atarak sevgi gösterisinde bulundu. Maçın son düdüğünün çalınmasıyla birlikte soyunma odasına geçen Başkan Bedirhanoğlu, burada kulüp futbolcularıyla bir araya gelerek zorlu mücadele sonunda aldıkları galibiyetten dolayı sporcularını tek tek tebrik ederek alınlarından öptü.

 

asas

Assign a menu in the Left Menu options.