Kemal Sunal Caddesi ve Şaran Siteleri Bölgesinde Yol Yapım ve Asfaltlama Çalışması Tamamlanarak Hizmete Açıldı

Şaran Siteleri ve Çevre Yolu Bağlantı Kavşağı, tamamlanan yol yapım ve asfaltlama çalışmasının ardından, vatandaşların hizmetine açıldı.

Kışa girmeden alt ve üst yapı çalışmalarına hız veren belediyemiz, Şaran Siteleri ve Çevre Yolu Bağlantı Kavşağında başlatmış olduğu yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını tamamlayarak, vatandaşlarımızın kullanımına açtı. Yol yapım ve asfaltlama çalışmaları öncesinde, alt yapı çalışmalarına başlayan Su ve Kanalizasyon ekiplerimiz; eskimiş ve işlevsiz kalan su ve kanalizasyon boru hatlarının tamamını sökerek, yenilerini döşedi. Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte hızlıca yol yapım ve asfaltlama çalışmalarına başlandı. Yaklaşık bir hafta gibi kısa bir sürede gece gündüz devam eden çalışmaların ardından, Şaran Siteleri ve Çevre Yolu Bağlantı Kavşağına sıcak asfalt uygulanarak, yol vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

Tarihinde ilk defa sıcak asfaltla buluşturulan Şaran Siteleri ve Çevre Yolu Bağlantı kavşağı, yol yapım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte modern görünüme kavuştu.

 

asas

Assign a menu in the Left Menu options.