Kemal Sunal Caddesi ve Şaran Siteleri Bölgesinde, Yol Genişletme ve Asfaltlama Çalışması Devam Ediyor

Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı Kemal Sunal Caddesi ve Şaranlar Sitesi bölgesinde yol genişletme ve asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Şehiriçinde yol genişletme ve asfaltlama çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor. Yapılan çalışmalarla şehrin çehresi her geçen gün değişerek, modern bir görünüme kavuşuyor. Vatandaşlarımızın daha iyi bir hizmetten yararlanarak, huzur ve güven içinde yaşayabilmelerinin koşullarını oluşturmak için yoğun bir mesai harcayan belediyemiz, şehiriçinde hizmet çıtasını yükselterek vites arttırdı.

Belediye Başkanımız Sayın Turan BEDİRHANOĞLU’nun talimatlarıyla çalışmalarına hız kazandıran belediye ekiplerimiz, kışa hazırlık çalışmaları kapsamında kolları sıvayarak ara sokaklarda da çalışmalara başladı. Vatandaşlarımızın kış aylarını rahat geçirmesi için ara sokaklarda çalışma başlatan belediyemiz, Kemal Sunal Caddesi ve Şaran Siteleri bölgesinde yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

Kış ayları gelmeden şehiriçi yolların asfaltlama çalışmasını tamamlamayı hedefleyen belediyemiz, yol yapım ve sağlıklaştırma çalışmalarına devam ediyor.

asas