Tam Ekran Arkaplan Videosu

Şırnak Belediyesi resmi facebook hesabı Şırnak Belediyesi resmi twitter hesabı Şırnak Belediyesi resmi instagram hesabı Şırnak Belediyesi Rss
Şırnak Belediyesi Resmi Logosu

Üst Navigasyon Menüsü

Sayfa İçeriği

BAŞKAN YARKA, ŞIRNAK ÜNİVERTESİ BÜNYESİNDE AÇILAN TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİNİN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

Şırnak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisinin tanıtım ve açılışı yapıldı.  Şırnak Üniversitesi 15 Temmuz kongre ve Kültür Merkezi salonunda düzenlenen Teknoloji Transfer Ofisinin tanım toplantısına Belediye Başkanımız Sayın Mehmet YARKA, Şırnak Üniversitesi Rektörü Sayın Mehmet Emin Erkan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Osman Geliş ve akademisyenler katıldı. 

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet YARKA, Şırnak üniversitesi bünyesinde açılan teknoloji transfer ofisi anonim şirketinin memleketimize hayırlı olmasını dileyerek, şehrimizin artık teknoloji alanında önemli projelerin çağdaş dünyaya kazandırılacağı bir merkez olması önünde bir engelin kalmadığını ve bu alanda Şırnak Belediyesi olarak her türlü katkıyı vermeye hazır olduklarını söyledi. 

Başkan YARKA, açılışın ardından ofisin şehrimizde açılmasında emeği geçen akademisyenlere başarı sertifikalarını takdim ederek, çalışmalarında başarılar diledi. 


­