Tam Ekran Arkaplan Videosu

Şırnak Belediyesi resmi facebook hesabı Şırnak Belediyesi resmi twitter hesabı Şırnak Belediyesi resmi instagram hesabı Şırnak Belediyesi Rss
Şırnak Belediyesi Resmi Logosu

Üst Navigasyon Menüsü

Sayfa İçeriği

VAN ASAYİŞ KOLORDU KOMUTANI SAYIN HACI İLBAŞ BAŞKAN YARKA'YI ZİYARET ETTİ

Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Sayın Hacı İLBAŞ, 23. Tümen Komutanı Tuğgeneral Sayın Halil SOYSAL, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugayı Komutanı Sayın Alper SIR, ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Sayın Selçuk YILDIRIM, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet YARKA’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileklerinde bulundu.

Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Sayın Hacı İLBAŞ ve beraberindeki heyeti kapıda karşılayan Başkan YARKA, ardından heyeti makamında ağırladı. 

Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Sayın Hacı İLBAŞ ve beraberindeki heyetle bir süre görüşen Başkan YARKA, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.  

Başkan YARKA, “Ordumuzun, hem ülkemizde hem de sınırların ötesinde ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğini görüyoruz. Gecesini gündüzüne katarak çalışan ve fedakârlık gösteren komutanlarımız ve çalışkan personeline teşekkür ediyorum” dedi.  

Ziyaret, Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Sayın Hacı İLBAŞ’ın plaket sunumu ve Başkan YARKA’nın Nuh Gemisi Siluetindeki gemi maketini takdimiyle son buldu.  


­