Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak, Belediyemiz ve Şırnak Gönüllülerinin Düzenlediği”Çocuk Şenliği’ne” Katıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği ilimizde, Belediyemiz ve Şırnak Genç Gönüllüler tarafından organize edilen “Çocuk Şenliğine” katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak,  çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği ilimizde, Belediye Başkanlığımız ve Şırnak Genç Gönüllüler tarafından organize edilen “Çocuk Şenliğine” katıldı. Mesire alanından düzenlenen programa katılan Sayın Bak’a, Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu ile birlikte Şırnak Valimiz Sayın Mehmet Aktaş, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Ömer Uslusoy, AK Parti İl Başkanı Sayın İbrahim Halil Erkan ve vatandaşlar eşlik etti.

Mesire alanında çocuklarla birlikte yemek yiyen Sayın Bak, daha sonra gençlerle birlikte halay çekti. Burada çocuklarla yakından ilgilenen Sayın Bak, çocuklarla birlikte Basketbol oynadı.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Sayın Bak, Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu’nun talimatlarıyla yapılan ve Şırnak için ilk olma özelliği taşıyan Mesire alanını dolaşarak incelemelerde bulundu.

Şırnak Belediyesi Çocuk Şenliği’ndeki ziyaretlerini tamamlayan Sayın Bak, Şırnak Valiliğine geçti. Şırnak valiliğinde şeref defterini imzalayan Sayın Bak, valilik makamına geçti.

Valilik temaslarını tamamlayan Sayın Bak, daha sonra 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığına geçerek şehrimizden ayrıldı.

asas

Assign a menu in the Left Menu options.