Daha Temiz Bir Şırnak İçin, Cadde ve Sokaklar Yıkanıyor

Belediyemiz İtfaiye Amirliği ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ana cadde ve bağlı sokaklar tazyikli su ile yıkandı.

Yol yapım ve asfaltlama çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda tazyikli su ve deterjanla yol yıkama ve temizleme işlemi yapıldı.  İtfaiye Amirliği ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmalarda il merkezinde bulunan tüm ana cadde ve sokaklar tazyikli su ile yıkanarak toz ve çamurdan temizlendi. Yol yapım ve kaldırım çalışmalarının temizlendiği noktalarda temizlik çalışmasına başlayan ekipler, tazyikli su ile çarşı merkezinde bulunan tüm cadde ve sokakları yıkayarak yollarda biriken kum, çamur ve benzeri atıkları temizledi. Daha temiz ve yaşanılabilir bir Şırnak için kolları sıvayan ekiplerimiz, şehiriçi durakların bekleme noktalarını yıkarken, talepte bulunan esnafların da camlarını deterjanlı su ile temizledi.

Yol ve kaldırım yıkama çalışmalarından dolayı vatandaşların beğenisini toplayan ekiplerimiz, şehiriçinde geniş kapsamlı temizlik ve yıkama çalışmalarına devam ediyor.

asas