Adı Soyadı

Ünvanı

Partisi  

Öğrenim Durumu

Meslek

E-Posta

Mehmet YARKABelediye BaşkanıAK PARTİLiseİş Adamımehmetyarka@sirnak.bel.tr
İhsan GÖRENMeclis ÜyesiAK PARTİLisansEmekli Öğretmenihsangoren@sirnak.bel.tr
Yahya ACARMeclis ÜyesiAK PARTİLiseİş Adamıyahyaacar@sirnak.bel.tr
Bahar CAVLAKMeclis ÜyesiAK PARTİLisansOkul Öncesi Öğretmenliğibaharcavlak@sirnak.bel.tr
Ferit BATMAZMeclis ÜyesiAK PARTİLisansDoktorferitbatmaz@sirnak.bel.tr
Zafer KURANMeclis ÜyesiAK PARTİLiseİş Adamızaferkuran@sirnak.bel.tr
Nihat TATARMeclis ÜyesiAK PARTİLiseİş Adamınihattatar@sirnak.bel.tr
Ömer YILMAZMeclis ÜyesiAK PARTİÖn LisansEmekli Memuromeryilmaz@sirnak.bel.tr
Veysi YETİKMeclis ÜyesiAK PARTİLiseİş Adamıveysiyetik@sirnak.bel.tr
Abdurrahman OSALMeclis ÜyesiAK PARTİLiseİş Adamıabdurrahmanosal@sirnak.bel.tr
Rıdvan UĞURMeclis ÜyesiAK PARTİLiseİş Adamıridvanugur@sirnak.bel.tr
Kamil KURTMeclis ÜyesiAK PARTİLiseİş Adamıkamilkurt@sirnak.bel.tr
Abdullah SOMMeclis ÜyesiAK PARTİYüksek Lisansİnşaat Mühendisiabdullahsom@sirnak.bel.tr
Ayten AKGÜLMeclis ÜyesiAK PARTİLisansŞırnak Esnaf ve Sanatkarlar Genel Sekreteriaytenakgul@sirnak.bel.tr
Sami GELİŞMeclis ÜyesiAK PARTİLiseİş Adamısamigelis@sirnak.bel.tr
Müslüm ÖZMENMeclis ÜyesiAK PARTİLisansAvukatmuslumozmen@sirnak.bel.tr
Abdullah Umut CİHANMeclis ÜyesiAK PARTİÖnlisansİş Adamıa.umutcihan@sirnak.bel.tr
İsmail KABULMeclis ÜyesiBağımsızLiseİş Adamıismailkabul@sirnak.bel.tr
Seyran YİĞİTMeclis ÜyesiHDPLiseSerbest Meslekseyranyigit@sirnak.bel.tr
Taybet BİLGİMeclis ÜyesiHDPLiseSerbest Meslektaybetbilgi@sirnak.bel.tr
Kerem ONARMeclis ÜyesiHDPLiseİş Adamıkeremonar@sirnak.bel.tr
Emine ERKUŞMeclis ÜyesiHDPLiseSerbest Meslekemineerkus@sirnak.bel.tr
Esat GALİPMeclis ÜyesiHDPLiseİş Adamıesatgalip@sirnak.bel.tr
Ali SAPMAZMeclis ÜyesiHDPLiseSerbest Meslekalisapmaz@sirnak.bel.tr
Gurbet GÜLEŞMeclis ÜyesiHDPLiseSerbest Meslekgurbetgules@sirnak.bel.tr
Melik BİLİRMeclis ÜyesiHDPLiseİş Adamımelikbilir@sirnak.bel.tr
Abdullah Umut CİHANMeclis ÜyesiAK PARTİLisansİş Adamıa.umutcihan@sirnak.bel.tr
İçerik Şırnak Belediyesine aittir. İzinsiz Kullanılamaz.
Sohbeti Başlat
Yardıma mı İhtiyacınız var?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?