Başkan Bedirhanoğlu, Kente Dair Yapılan İstişare Toplantısında Mahalle Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

Göreve başladığı ilk günden beri Şırnak’ın sorunlarına büyük bir hassasiyetle yaklaşarak çözümler üreten ve hayata geçirdiği dev projelerle şehir merkezini yeniden inşa ederek, değişim dönüşümüne öncülük eden Belediye Başkanımız Sayın Turan BEDİRHANOĞLU, tamamlanan, devam eden ve hayata geçirilecek olan yeni projelere dair mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Şırnak Valiliği Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Belediye Başkanımız Sayın Turan BEDİRHANOĞLU, Şırnak Merkezde bulunan 12 mahallenin muhtarı ve Belediyemiz birim amirleri hazır bulundu. Toplantıda, şehrin yeniden inşası kapsamında devam eden çalışmalara dair mahalle muhtarlarına aktarımlar yapılırken yine mahallelerin genel sorunlarına dair talep, öneri ve çözümlerine ilişkin yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.

Mahallelerin genel sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda muhtarları pür dikkat dinleyen Başkan BEDİRHANOĞLU, sorunların tespiti konusunda toplantıda hazır bulunan birim amirlerine talimat vererek, eksikliklerin kış ayları gelmeden süratle çözüme kavuşturulmasını telkin etti.

Kentin tüm sorunlarının kapsamlı olarak görüşülüp tartışıldığı toplantı, mahalle muhtarlarının Başkan BEDİRHANOĞLU’na teşekkürlerini sunmasıyla sona erdi.

 

asas

Assign a menu in the Left Menu options.