Başkan Bedirhanoğlu, Paylaştığı Mesajda Tüm Vatandaşlarımızın Ramazan Ayını Kutladı

Belediye Başkanımız Sayın Turan BEDİRHAOĞLU , Ramazan ayı nedeniyle yazılı bir açıklama yaparak, tüm vatandaşların Ramazan ayını kutladı.

Belediye Başkanımız Sayın Turan BEDİRHAOĞLU mesajında, Ramazan ayında manevi duyguların en üst düzeye ulaştığını ve insanlar arasında kardeşlik duygularının pekiştiğine dikkat çektiği açıklamasında, “Sevgi, paylaşma ve kardeşlik duygularını hep birlikte idrak edeceğimiz, manevi güzellikleriyle tüm insanlığı kuşatan mübarek Ramazan ayına girmiş bulunuyoruz” dedi.

‘Ramazan Ayı Birlik ve Beraberliğimizi Pekiştirsin’

Ramazan ayı tüm dünyada olmak üzere, İslam Aleminde de barış ve huzurun hakim olduğu, tüm insanların kardeşlik duygularıyla birlikte yaşadığı günlere vesile olması açısından da mübarek bir ay diyen Başkan BEDİRHANOĞLU, Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu kutsal ay, marifet, bolluk ve bereket ayıdır diyerek, “Ramazan ayı yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, mucizelerle dolu bir aydır. On bir ayın sultanı Ramazan ayının milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, tüm insanlık için bereket, barış ve huzur getirmesini temenni eder, başta Şırnaklı hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Aleminin Ramazan-ı Şerifini tebrik ediyorum” dedi.

Başkan BEDİRHANOĞLU, açıklamasının devamında; Belediyemiz İtfaiye Merkezi bahçesinde kurulan 500 kişilik iftar çadırı ve 30 gün boyunca düzenlenecek çeşitli etkinliklerle vatandaşlarımızın hizmetinde olacaklarını belirterek, Şırnak Belediyesi olarak halkımızın Ramazan Ayı’nı esenlikli bir biçimde geçirmesi için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

 

asas