Başkan Bedirhanoğlu, Şırnak Belediyesi Erkek ve Bayan Spor Kulübü Oyuncularına Moral Ziyaretinde Bulundu

Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu, Şırnak Belediyesi Erkek ve Bayan Spor Kulübünü ziyaret ederek oyuncularla bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu döneminde kurulan ve bünyesinde çok sayıda profesyonel sporcu barındırarak kendi kategorisinde iddialı konumda olan Şırnak Belediye Spor , maçlarına Şırnak Spor Şehir Stadyumunda hazırlanıyor. Başkan Bedirhanoğlu’nun, “Spora Tam Destek” sloganıyla kurulmasında rol aldığı Şırnak Belediyesi Erkek ve Bayan Spor Kulübü, gençlerin spor aktivitelerini gerçekleştirmesi kapsamında önemli bir rol oynuyor.

Şırnak Belediyesi spor Kulübü, önümüzdeki günlerde çıkacağı maçlar öncesi antrenmanlarına devam ederken, Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu, kulüp sporcularını tesislerinde ziyaret ederek moral verdi. Şehir Stadyumunda sporcularla bir araya gelen Başkan Bedirhanoğlu, burada bir süre antrenmanları izledi. Antrenmanların bitmesiyle birlikte sporcularla bir araya gelinerek bir süre sohbet edildi. Lige dair sporcularla bir süre sohbet eden Başkan Bedirhanoğlu, kulüp çalışmalarına ve tesislere dair yöneticilerden bilgi aldı.

Sportif faaliyetlere verdiği katkılardan dolayı gençler tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Bedirhanoğlu, burada bulunan sporculara tatlı ikramında bulunup, ardından çeşitli kademelerde faaliyet gösteren sporcularla toplu fotoğraf çekti. Başkan Bedirhanoğlu, fotoğraf çekiminin ardından sporcuların çalışmalarını yürüttüğü tesisleri dolaştı.

Buradaki ziyaretlerini tamamlayan Başkan Bedirhanoğlu, gençlerin attığı, “En Büyük Başkan, Bizim Başkan” sloganları eşliğinde tesislerden ayrıldı.

 

 

asas