Başkan Bedirhanoğlu, Konut Projelerini Denetledi

Şırnak Yeniden İlmek İlmek  Dokunuyor…

Şırnak kent merkezinde startı verilen yeniden inşa süreci tüm hızıyla devam ederken, planlanan projelerde hızla hayata geçirilerek kent adeta yeniden kuruluyor. Alt ve Üst yapının yanı sıra kent merkezinin 6 mahallesi adeta şantiyeye çevrilerek daha modern ve konforlu konutlarla ilmek ilmek dokunuyor. Altı mahallede, ilk etapta 6500 konut ile 1000 iş yerinin yapım işi devam ederken, kentin göbeğinden yükselen modern binalar ise şehrin çehresini değiştiriyor.

Alt ve üst yapının yanı sıra Şırnak merkezin her sokağında karınca misali gece gündüz çalışmalar devam ederek yeni projeler hayata geçirilirken, Belediye Başkanımız Sayın Turan BEDİRHANOĞLU, devam eden projeleri yerinde denetlemek üzere şantiye alanını gezdi.

Çalışmaları yerinde denetlemek üzere Gazipaşa Mahallesindeki konutları denetleyen Başkanımız Sayın BEDİRHANOĞLU, kaba inşaatı tamamlanan konutların içini dolaşarak yetkililerden bilgi aldı. Burada yetkililerle birlikte bir süre konutları dolaşan Başkanımız Sayın BEDİRHANOĞLU, daha sonra kentin diğer muhtelif noktalarında yapımına devam edilen projeleri denetlemek üzere şantiye alanından ayrıldı.

 

asas