Başkan Bedirhanoğlu, Kentte Devam Eden Çalışmaları Yerinde Denetledi

Başkan BEDİRHANOĞLU, Kentin Birçok Noktasında Devam Eden Çalışmaları Yerinde Denetledi.

Şırnak Merkezde, yeniden inşa kapsamında hummalı çalışmalar devam ederken, Belediye Başkanımız Sayın Turan BEDİRHANOĞLU çalışmalara ilişkin bilgi almak üzere denetimlerde bulundu. Cizre Caddesi, Uludere Caddesi, Kemal Sunal Caddesi ve TOKİ konutlarında yetkililerle bir araya gelen Başkan BEDİRHANOĞLU, projelerin yapımında çalışan işçilerle tek tek ilgilenerek, çalışmaların akibetine ilişkin yetkililerden bilgi aldı.

Çalışmaların devam ettiği noktalarda hazır bulunan vatandaşların yoğun ilgisi gözden kaçmadı. Bunun üzerine Başkan BEDİRHNAOĞLU’da çalışmaları izleyen vatandaşlarla bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Kentin yeniden inşası kapsamında yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar, Şırnak için üstün gayret gösteren Başkan BEDİRHANOĞLU’na  teşekkür etti.

Devam eden yol yapım çalışmalarına ilişkin yetkililerle bir süre istişarelerde bulunan Başkan BEDİRHANOĞLU, yol yapım ve iyileştirme çalışmalarının eğitim-öğretim dönemi başlamadan bitirilmesi gerektiği yönünde yetkililere telkinde bulunarak denetimlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

asas