Başkan Bedirhanoğlu, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Etkinliğinde, Başarılı Kursiyerlere Sertifikalarını Verdi

Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu, Şırnak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliğe katılarak, Arı Yetiştiriciliği programında başarılı olan mahkumlara sertifikalarını verdi.

Şırnak Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından, mahkumlara ve ailelerine yönelik  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonunda düzenlenen etkinliğe, Adalet Bakanı Müsteşar Yardımcısı Sayın Şaban Yılmaz, Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu, Şırnak Valimiz Sayın Mehmet Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mehmet Patlak, kurum müdürleri ve denetim serbestlik mahkumları ile aileleri katıldı.

Etkinlik öncesi, Başkan Bedirhanoğlu, Müsteşar Yardımcısı Yılmaz ve Vali Aktaş, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde denetimli serbestlik mahkumları için yapılan el sanatları atölyesinin kurdelesini keserek, hizmete açtı.

Program, şehitler için yapılan saygı duruşu ve ardından okunan İstiklal Marşıyla başladı. Etkinlik daha sonra yapılan konuşmalarla devam etti. Yapılan konuşmaların ardından, çeşitli kurslara katılarak eğitim devrelerini başarı ile bitiren denetimli serbestlik mahkumlarına Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu tarafından sertifikaları verildi.

Program, daha sonra yapılan çeşitli etkinliklerin ardından son buldu.

asas