Başkan Bedirhanoğlu, Bir Dizi Etkinlik Gerçekleştirdi

Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu, gençler ve vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini yerinde dinlemeye devam ediyor.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini yerinde dinleyen Başkan Bedirhanoğlu, bu hafta da Yeşilyurt Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek bir dizi ev ziyareti gerçekleştirdi. Yeşilyurt Mahallesi sakinlerinin evlerine misafir olan Başkan Bedirhanoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşırken, gittiği her evde vatandaşlarla tek tek ilgilenerek taleplerini dinledi. Havaların güneşli olmasını fırsata çevirerek, kendilerini dışarı atan vatandaşların da çaya davetini geri çevirmeyen Başkan Bedirhanoğlu, vatandaşların kendisini evden biri gibi karşılamaları, Başkan Bedirhanoğlu ve vatandaşlar arasında oluşan sıcak, samimi ilişkinin kanıtı gibiydi.

Ziyaretler sırasında zaman zaman Şırnaklı büyüklerimizle de karşılaşan Başkan Bedirhanoğlu, onlarla bir süre oturup tecrübe ve nasihatlarını dinledi.

“Başkan Bedirhanoğlu Gençlerle Bir Araya Geldi”

Ev ziyaretlerini tamamlayan Başkan Bedirhanoğlu, daha sonra Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından kurulan ve çok sayıda gence ev sahipliği yaparak birçok alanda kurs imkanları sunan ve gençlerin kendilerini keşfetmesine imkan sağlayan Şırnak Belediyesi Gençlik Merkezini ziyaret etti.

Gençlik Merkezi ziyaretinde gençlerle bir araya gelen Başkan Bedrihanoğlu, farklı dallarda kurs veren sınıfları tek tek dolaşarak genç kardeşlerimizin taleplerini dinledi. Yapılan faaliyetlere ilişkin Gençlik Merkezi çalışanlarından da bilgi alan Başkan Bedirhanoğlu, zaman zaman farklı alanlarda kurslara katılan gençlerin masalarını ziyaret ederek, hayallerini gerçekleştirmeleri yönünde yapılması gerekenlere ilişkin telkinlerde bulunup, nasihatler verdi.

Burada bir süre gençlerle birlikte kalan Başkan Bedirhanoğlu, daha sonra YKS sınavına katılacak olan öğrencilere, sınava hazırlık aşamasında yardımcı olacak olan; Konu anlatımlı kitap, soru bankası ve deneme kitapçığı hediye etti.

 

 

 

asas