Başkan Bedirhanoğlu, Balveren Beldesinde Düzenlenen İftar Programında Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu, Balveren Belediyesince düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Balveren Belediyesi ek binasında düzenlenen iftar programına, Şırnak Valimiz Sayın Mehmet Aktaş, Belediye Başkanımız Sayın Turan Bedirhanoğlu, Beldenin eski belediye başkanları, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftar programı öncesi beldeyi dolaşan Başkan Bedirhanoğlu, yapılan çalışmaları inceleyerek, vatandaşlarla bir araya geldi. Belde sakinleriyle bir süre sohbet eden Başkan Bedirhanoğlu, beldeye ilişkin vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. İftar saatinin gelmesiyle birlikte, Balveren Belediyesi ek binasında düzenlenen iftar programına Şırnak Valimiz Sayın Aktaş’la birlikte katılan Başkan Bedirhanoğlu, ezanın okunmasıyla birlikte vatandaşlarla birlikte iftarını yaptı.

İftar programında konuşan Başkan Bedirhanoğlu, birlik ve beraberlik içinde yaşamanın güzelliğine vurgu yaparak, “Vatandaşlarımızla birlikte oluşturduğumuz samimi ilişkiler, bizi her geçen gün daha güçlü kılıyor ve birlik beraberlik duygumuzu daha da pekiştiriyor. Bu minvalde, vatandaşlarımızın bugüne kadar bize göstermiş olduğu teveccühe, daha çok çalışarak ve hizmetler üreterek cevap olmak istedik. İnanıyorum ki halkımızla aramızda oluşan bu güçlü bağ, her geçen gün daha da pekişerek güçlenecektir” dedi.

 

asas