Bu Bayram; Bin Aileyle, Bin Sofraya Ortak Olduk

Şırnak Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla kent merkezinde tespit ettiği ihtiyaç sahibi 1000 aileye; Kavurma, Pilav ve Ayrandan oluşan paketler dağıttı. 

Göreve geldiğinden beri sosyal belediyecilik anlamında güzel uygulamalara imza atarak Şırnak halkının sevgisini kazanan Belediye Başkanımız Sayın Turan BEDİRHANOĞLU, Kurban Bayramında da tespit edilen ihtiyaç sahibi 1000 aileye kavurma, pilav ve ayrandan oluşan yemek paketleri dağıtarak; bin ailenin sofrasına ortak oldu.

Kent merkezinde hayata geçirdiği projelerle değişime öncülük eden; Vatandaş odaklı belediyecilik anlayışını hakim kılarak, Şırnak halkıyla bütünleşen; “Halka hizmet Hakka Hizmet” felsefesiyle göreve başladığı günden bugüne, çok sayıda aileyi ziyaret ederek çeşitli sosyal desteklerde bulunan Başkan BEDİRHANOĞLU, her bayram öncesi binlerce aileye gıda paketi ve çocuklara da giysi yardımında bulunarak yüzleri güldürdü.

Kurban Bayramında da ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Belediye Başkanlığımız, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ekiplerin tespit ettiği ihtiyaç sahibi 1000 aileye; Pilav, Kavurma ve Ayrandan oluşan yemek paketleri dağıtarak destek oldu.

 

 

asas

Assign a menu in the Left Menu options.