Bayramlıklarını Alan Çocuklar, Bayrama Hazır…

Göreve başladığı ilk günden itibaren ihtiyaç sahiplerine ulaşarak desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Turan BEDİRHANOĞLU, Kurban Bayramı öncesi de Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından tespit edilen binin üzerinde aile ve çocuğa bayramlık kıyafet hediye ederek, çocukların yüzünü güldürüyor.

 Kurban Bayramına sayılı günler kala tespit edilen binlerce ihtiyaç sahibi ailenin çocuklarına Bayramlıklardan oluşan hediye paketlerinin dağıtımına başlandı. Hediye paketlerinin dağıtımı Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından  yapılırken, Bayramlıklarını bayram öncesi görevlilerin elinden alan çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

Ramazan Bayramında da binlerce aile ve çocuğa hediye paketi dağıtan Belediye Başkanımız Turan BEDİRHANOĞLU, Kurban Bayramında da tespit edilen aileler ve çocuklarına bayramlıkların olduğu hediye paketlerini hazırlatarak çocukların bayrama daha mutlu girmelerine katkı sağlıyor.

Belediyemiz, bayramdan önce ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının tamamına ulaşarak hediye paketlerini dağıtmayı hedefliyor.

 

asas

Assign a menu in the Left Menu options.